Lot 0007

Technique: bronzo dorato

Measures: 21,00 x 26,00 cm

Similar Lots

Go to lot 0083
NANI GIACOMO (1701 - 1770)

Lot 0083
Go to lot 0041
ARTISTA ITALIANO DEL XVII SECOLO

Lot 0041
Go to lot 0042

Lot 0042
Go to lot 0030
ARTISTA VENETO DEL XVIII SECOLO

Lot 0030