Lot 0411

'Firmato in basso a destra e datato 1928.'

Technique: Oil on board

Measures: 50,00 x 40,00 cm

Similar Lots

Go to lot 0123
ALBERTINI ORESTE (1887 - 1953)

Lot 0123
Go to lot 0337

Without title.

Lot 0337
Go to lot 0111
ARTISTA DEL XIX SECOLO

'Landscape.'

Lot 0111
Go to lot 0079
MANIFATTURA ITALIANA

'Silver cutlery set.'

Lot 0079